|
Jeszcze gdyby pilkarze utrzymywali dlugo poziom sportowy to bym uwierzyl w "styl" ale oni dzien po sezonie sprawdzaja tylko stan konta i gdzie fajne dupeczki na plazach sie czaja. A czy to czasem w ostatnim sezonie gdzie wg 1q2 byj ch*jowy styl to nie byliscie najblizej LM ?
|