Umowa z VOLVO brzmi dumnie ale... umowa jest z dealerem Wadowscy

juz nieco mniej dumnie. Nie sadze wiec, ze kupia prawa do nazwy stadionu itd. Oficjalny partner czyli cos ala herbalife oni nam odzywki my im reklame, volvo Wadowscy - oni nam samochody my im reklama, wlasciwie barter. Bez szalu bo zastrzyku finansowego w tym nie ma.