Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3726
Stary 24.04.2012, 14:59
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Co do Volvo to ciekawe czy będzie tak hojne jak Bet at....I ciekawe czy w przyszłosci zdecyduje sie na zakup i zmiane nazwy stadionu na Wisła Volvo Arena albo na Volvo Arena.Aczkolwiek w dobie kryzysu Wisły cieszy fakt że Wisła zyskuje nowych partnerów. Ciekawe kto po Volvo? może przed Euro zawita na Reymonta jakiś browar Tyskie,Warka albo Carlsberg
Umowa z VOLVO brzmi dumnie ale... umowa jest z dealerem Wadowscy juz nieco mniej dumnie. Nie sadze wiec, ze kupia prawa do nazwy stadionu itd. Oficjalny partner czyli cos ala herbalife oni nam odzywki my im reklame, volvo Wadowscy - oni nam samochody my im reklama, wlasciwie barter. Bez szalu bo zastrzyku finansowego w tym nie ma.
Odpowiedz cytując