Co do Volvo to ciekawe czy będzie tak hojne jak Bet at....I ciekawe czy w przyszłosci zdecyduje sie na zakup i zmiane nazwy stadionu na Wisła Volvo Arena albo na Volvo Arena.Aczkolwiek w dobie kryzysu Wisły cieszy fakt że Wisła zyskuje nowych partnerów. Ciekawe kto po Volvo

? może przed Euro zawita na Reymonta jakiś browar Tyskie,Warka albo Carlsberg

