Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3724
Stary 24.04.2012, 14:15
Co do Volvo to ciekawe czy będzie tak hojne jak Bet at....I ciekawe czy w przyszłosci zdecyduje sie na zakup i zmiane nazwy stadionu na Wisła Volvo Arena albo na Volvo Arena.Aczkolwiek w dobie kryzysu Wisły cieszy fakt że Wisła zyskuje nowych partnerów. Ciekawe kto po Volvo? może przed Euro zawita na Reymonta jakiś browar Tyskie,Warka albo Carlsberg
Odpowiedz cytując