Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13190
Stary 24.04.2012, 12:30
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Ten to dopiero ma tupet. Abstrahując od tego, że w moim osobistym rankingu trenerów zajmuje dolne lokaty, to powinien się chyba skupić na Euro, a nie gruszki na wierzbie oczekiwać. Nawet "złotoustny" Maaskant nie opowiadał takich rzeczy ;/

Totalny niesmak
obiecał mistrzostwo.
Skoro tak to go bierzemy.
Ale w umowie nich znajdzie sie zapis ze jak tego MP nie zrobi to oddaje wszystko co zarobił na piłce na rzecz TS.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując