wujekWojtek napisał(a):

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Ten to dopiero ma tupet. Abstrahując od tego, że w moim osobistym rankingu trenerów zajmuje dolne lokaty, to powinien się chyba skupić na Euro, a nie gruszki na wierzbie oczekiwać. Nawet "złotoustny" Maaskant nie opowiadał takich rzeczy ;/
Totalny niesmak
|
obiecał mistrzostwo.
Skoro tak to go bierzemy.
Ale w umowie nich znajdzie sie zapis ze jak tego MP nie zrobi to oddaje wszystko co zarobił na piłce na rzecz TS.