|
Senior Member
Offline
|
#75

24.04.2012, 12:07
|
PlacekTSW napisał(a): 
|
Będzie jakieś spotkanie motywacyjne dla piłkarzy przed derbami? Jak to było w tamtym sezonie i teraz przed Apoelem?
|
Myślę ze takie spotkanie motywacyjne powinno się odbyć.Jak coś w trakcie meczu pójdzie nie po naszej myśli,proponuje powtórzyć akcje kibiców Genui w Polsce 
|
|