Po prostu Wiślak napisał(a):

Swoją drogą bardzo mnie ciekawi, ile teraz Zdzisu, jako "funkcyjny" szef scoutów, będzie w stanie wyciągnąć "na boku" kasy od prezesów pierwszoligowych klubów za polecenie i przepłacony transfer do Wisły jakiegoś X-sińskiego z Kolejarza Stróże, czy innej Olimpi Elbląg? Wiele można mówić o Kapce, ale to cholernie sprytny człowiek, który jak widać doskonale potrafi się ustawić... Nakręcanie kolejnej rewolucji kadrowej, tym razem polegającej na stawianiu na młodych Polaków z niższych lig to przecież faktycznie prawdziwa żyła złota dla Zdziska...
Nawet się przy tym daleko nie najeździ...
|
Nie ograniczałbym podróży Zdziska tylko do Polski, myślę,że na terytoriach tej mamy zaznaczonych kolorem czerwonym też chętnie będzie podróżował i być może uruchomi trochę starych znajomości
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?...20100902103017.