Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3722
Stary 24.04.2012, 12:02
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą bardzo mnie ciekawi, ile teraz Zdzisu, jako "funkcyjny" szef scoutów, będzie w stanie wyciągnąć "na boku" kasy od prezesów pierwszoligowych klubów za polecenie i przepłacony transfer do Wisły jakiegoś X-sińskiego z Kolejarza Stróże, czy innej Olimpi Elbląg? Wiele można mówić o Kapce, ale to cholernie sprytny człowiek, który jak widać doskonale potrafi się ustawić... Nakręcanie kolejnej rewolucji kadrowej, tym razem polegającej na stawianiu na młodych Polaków z niższych lig to przecież faktycznie prawdziwa żyła złota dla Zdziska...

Nawet się przy tym daleko nie najeździ...
Nie ograniczałbym podróży Zdziska tylko do Polski, myślę,że na terytoriach tej mamy zaznaczonych kolorem czerwonym też chętnie będzie podróżował i być może uruchomi trochę starych znajomości
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?...20100902103017.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując