Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8415
Stary 24.04.2012, 11:33
Pero napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...stadionie.html

17 tys osób na wejściówki
ILE RAZY MOŻNA PROSIĆ, NIE WKLEJAĆ LINKÓW DO GÓWNA WYBIÓRCZEGO.

jak już musicie wklejcie tekst.

EDIT: koło godz. 18.00 cały czas ludzie - kilkanaście osób, działają dwie kasy. Ważne, że coś się dzieje.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 24.04.2012 o godz. 17:18.
Odpowiedz cytując