Nawet licząc na 4 miejsce mamy 5 punktów straty. czyli my musimy wygrać wszystko a 3 drużyny (4 ze Śląskiem) zagrać padakę dla nas do końca sezonu, nie ma takiej możliwości
Trzeba rozróżnić kibicowanie i sympatyzowanie jak przegra Wisła jestem nie do życia jak Manchester to mówi się szkoda i żyję się dalej
Obawiam się że Cracovia się zepnie a nasi uwierzyli że są super drużyną...