|
Senior Member
Offline
|
#67

24.04.2012, 09:33
|
thechris napisał(a): 
Popatrz na formę czołówki i terminarz a może załapiesz.
A co do meczu to trzeba dobić lezącego i tyle w temacie. Wreszcie trzeba wygrać mecz o coś nawet jeśli to coś nie ma wymiaru sportowego a tylko i aż emocjonalny. Rok temu na derbach zapewnić sobie tytuł było pięknie... Szkoda straconych 3 pkt na Kałuży bo można by tym razem praktycznie zapewnić Cracovii spadek.
|
http://www.weszlo.com/news/10271-Luk...my_mam_w_dupie
|
|