licoo napisał(a):

|
A mógłby być komplet, gdyby klub zrobił odpowiednią akcję. Na takim meczu jak ktoś pójdzie poraz pierwszy to może się zarazić tą atmosferę i wracać na R22.
|
Jak ktoś ma iść po raz pierwszy na mecz, to na pewno nie wybierze derbów. Wiadomo jak ludzie wyobrażają sobie takie mecze...