Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wojteks
Member
Od: 04.2011
Offline
#
8412
24.04.2012, 08:57
Spokojnie przed meczami z amicą, standardem i legią największe kolejki były na 3 dni przed meczem także spokojnie zejdzie jeszcze kilka tys biletów. Im bliżej meczu tym więcej mówi się w mediach i też jest pewna reklama.
wojteks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteks
Znajdź inne posty napisane przez wojteks