licoo napisał(a):

|
A mógłby być komplet, gdyby klub zrobił odpowiednią akcję. Na takim meczu jak ktoś pójdzie poraz pierwszy to może się zarazić tą atmosferę i wracać na R22.
|
bez przesady, klub wiele razy obrywał ode mnie, ale nie tym razem. Komplet na lidze to w naszym przypadku sprawa (aktualnie?) niemożliwa.
Musielibyśmy wszystkich równo golić 5-0, a Cracovia walczyć z nami o mistrzostwo.