Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8411
Stary 24.04.2012, 08:54
licoo napisał(a):Wyświetl post
A mógłby być komplet, gdyby klub zrobił odpowiednią akcję. Na takim meczu jak ktoś pójdzie poraz pierwszy to może się zarazić tą atmosferę i wracać na R22.
bez przesady, klub wiele razy obrywał ode mnie, ale nie tym razem. Komplet na lidze to w naszym przypadku sprawa (aktualnie?) niemożliwa.
Musielibyśmy wszystkich równo golić 5-0, a Cracovia walczyć z nami o mistrzostwo.
Odpowiedz cytując