KOMINEK napisał(a):

Nikt nie każe być miły i uprzejmy ale za niedoholokaustowanych Żydów k*rwy
c***e będą bany.
Możecie to nazwać cenzurą czy polityką poprawności.
Ja natomiast uważam że tym właśnie różni się forum kibiców Wisły Kraków od forum tych z gorszej strony błoń.
|
Podtrzymuję swoje zdanie, jednocześnie kończąc dyskusję. Jeśli ktoś musi jeszcze poruszyć ten temat zapraszam na priva, bądź do tematu
Pytania do moderatorów i bieżące działania