Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 24.04.2012, 08:20
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie każe być miły i uprzejmy ale za niedoholokaustowanych Żydów k*rwy
c***e będą bany.

Możecie to nazwać cenzurą czy polityką poprawności.

Ja natomiast uważam że tym właśnie różni się forum kibiców Wisły Kraków od forum tych z gorszej strony błoń.
Podtrzymuję swoje zdanie, jednocześnie kończąc dyskusję. Jeśli ktoś musi jeszcze poruszyć ten temat zapraszam na priva, bądź do tematu Pytania do moderatorów i bieżące działania