Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
20476
24.04.2012, 08:04
Filipiak sobie normalnie kpi z wszystkich takim postepowaniem - takie cos powinno byc tępione. Mam nadzieje, ze sie w Niecieczy nie zgodzą - w koncu z tego co bylo niedawno w mediach beda sie starali o to, by moc wystepowac na stadionie Hutnika.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael