Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20475
Stary 24.04.2012, 07:30
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Czyżby poniedziałkowe derby nie były ostatnimi w najbliższych latach?

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-l...wiadomosc.html

A ktoś się łudzi, że nie zobaczymy ich w przyszłym roku w eklasie? Ja powiedziałem - mogę się założyć z każdym, że za rok znó będą derby. Nie wiem z kim (z Niecieczą? z Groclinem) ale wiem na pewno że na Kałuży nas będą podejmować.
Odpowiedz cytując