A ja sobie ułożyłem taki okolicznościowy tekścik dla pasiastych sąsiadów zza Błoń na okoliczność naszej derbowej wygranej. Można nawet zaśpiewać (np. na melodię taką jak "berło i korona ..." lub inną). Tekst nawiązuje do zmiany nazwy 2. ligi na 1. ligę.
Kiedyś was cieszyło,
Dzisiaj was to smuci
"Witaj pierwsza ligo!"
Wisłeka wam nuci!
Ostatnio edytowane przez dragon : 23.04.2012 o godz. 23:39.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
|