Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 23.04.2012, 23:31
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Z Odense też mieliśmy gorszy bilans. W ogóle, czy ktoś wcześniej wyszedł z grupy europucharów mając z każdym przeciwnikiem gorszy bilans co implikuje ujemny bilans bramkowy?
Obawiam się,że bezcześcisz Maaskanta,i to forum Ci tego nie wybaczy ;-)
Robert Maaskant - grupa K LE - 4 mecze,3 punkty stosunek bramek 4:11...
Legendarny dorobek...
You'll never know...
Odpowiedz cytując