Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 23.04.2012, 22:14
Nikt nie każe być miły i uprzejmy ale za niedoholokaustowanych Żydów k*rwy
c***e będą bany.

Możecie to nazwać cenzurą czy polityką poprawności.

Ja natomiast uważam że tym właśnie różni się forum kibiców Wisły Kraków od forum tych z gorszej strony błoń.