Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 23.04.2012, 21:54
Ciekaw jestem jak złożona będzie nasza obrona i czy zagramy równie ofensywnie co ostatnio.
Btw. Czy nasi szanowni moderatorzy pojawią się na derbach, czy może będą czuwać nad czatem ?
Tylko jeden klub !