Temat
:
[28 kolejka] DERBY KRAKOWA, Poniedziałek 30 kwietnia 2012, 18:30
Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
Od: 12.2011
Offline
#
55
23.04.2012, 21:29
ale panowie chyba nie zaczniecie banowac za uzywanie synonimow typu parchy albo pejsy ? bo rozumiem ze wulagryzmy niekoniecznie pasuja do tego forum (i tutaj sie zgadzam)
fqqs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fqqs
Znajdź inne posty napisane przez fqqs