Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 23.04.2012, 21:26
Panowie byłem dziś na ich forum, a tam same gts milicyjne pieski itp. Jeśli chcecie się do ich poziomu zniżać to nie tu.

Ten temat jest tematem meczowym. Po co te napinki.

Chcecie coś pokazać zapraszam w poniedziałek na R22. Tam pokażcie kto rządzi w Krakowie. W necie napinać się może każdy.