|
Panowie byłem dziś na ich forum, a tam same gts milicyjne pieski itp. Jeśli chcecie się do ich poziomu zniżać to nie tu.
Ten temat jest tematem meczowym. Po co te napinki.
Chcecie coś pokazać zapraszam w poniedziałek na R22. Tam pokażcie kto rządzi w Krakowie. W necie napinać się może każdy.
|