No cóż, będziecie pisali jak chcecie. Jako starszy zwracam tylko uwagę.
Cytat:
Moderować
- łagodzić napięcia między ludźmi
- kierować jakąś dyskusją, czuwać nad jej właściwym przebiegiem
|
No dalej... pokazujcie jakimi jesteście chojrakami w necie
przypominam, ze to temat meczowy na" Forum Wisła Kraków - piłka nożna", a nie ustawka czy miejsce do pokazywania siły w gębie