Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 23.04.2012, 20:49
No cóż, będziecie pisali jak chcecie. Jako starszy zwracam tylko uwagę.
Cytat:
Moderować
- łagodzić napięcia między ludźmi
- kierować jakąś dyskusją, czuwać nad jej właściwym przebiegiem
No dalej... pokazujcie jakimi jesteście chojrakami w necie

przypominam, ze to temat meczowy na" Forum Wisła Kraków - piłka nożna", a nie ustawka czy miejsce do pokazywania siły w gębie
Ostatnio edytowane przez FraMat : 23.04.2012 o godz. 21:00.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....