Kocur napisał(a):

Według tego co matt napisał - parchy lecą nawet jak licencji nie dostanie ŁKS, Ruch, Widzew czy 5 innych drużyn - po prostu z 1 ligi wejdzie więcej - albo ja już nic nie kapuję
|
no właśnie nie, jeżeli licencji nie dostanie jedna drużyna która nie jest na jednym z dwóch spadkowych miejsc to utrzymuje się przedostatnia drużyna, jeżeli licencji nie dostaną załóżmy Widzew i Ruch to zostaną i ŁKS i Cracovia. 3 drużyna I ligi wejdzie tylko w przypadku jeżeli licencji nie otrzymają 3 drużyny ekstraklasy.