Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
matt_1906
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: z kosmosu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20470
Stary 23.04.2012, 20:33
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Według tego co matt napisał - parchy lecą nawet jak licencji nie dostanie ŁKS, Ruch, Widzew czy 5 innych drużyn - po prostu z 1 ligi wejdzie więcej - albo ja już nic nie kapuję
no właśnie nie, jeżeli licencji nie dostanie jedna drużyna która nie jest na jednym z dwóch spadkowych miejsc to utrzymuje się przedostatnia drużyna, jeżeli licencji nie dostaną załóżmy Widzew i Ruch to zostaną i ŁKS i Cracovia. 3 drużyna I ligi wejdzie tylko w przypadku jeżeli licencji nie otrzymają 3 drużyny ekstraklasy.
Odpowiedz cytując