Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 23.04.2012, 20:21
zas sie niedlugo cenzura na forum zacznie........ ze nie bedzie mozna ich nazwac tak, jak zasluguja na to

proponuje wejsc na forum PARCHÓW i zobaczyc czy chociaz raz ktokolwiek z nich napisał "Wisła"


btw czuje ze jak Czekaj bedzie na obronie to przez niego stracimy bramke. obym sie mylil.