|
zas sie niedlugo cenzura na forum zacznie........ ze nie bedzie mozna ich nazwac tak, jak zasluguja na to
proponuje wejsc na forum PARCHÓW i zobaczyc czy chociaz raz ktokolwiek z nich napisał "Wisła"
btw czuje ze jak Czekaj bedzie na obronie to przez niego stracimy bramke. obym sie mylil.
|