Wyświetl pojedynczy post
TkrzysiekS
Member
 
Od: 11.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 23.04.2012, 20:11
syryls napisał(a):Wyświetl post
Ofensywnie zagrać strzelić nie 3 gole a więcej, bo mamy okazje, a Cracovia taka słaba to chyba od 10 lat nie była. Jak spadną do 1 Ligi to derbów sto lat nie będzie.

edit by FraMat: szanujmy się. Przekręcanie ich nazwy można odbierać jako leczenie kompleksów, a chyba nie o to chodzi?


Panie FraMat chyba jaja pan sobie robisz. Na gniazdo też wyjdziesz i będziesz ogarniał tych co ciupiom żydom na derbach bo to "leczenie kompleksów" ?