Wyświetl pojedynczy post
DarekW
Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1392
Stary 23.04.2012, 20:03
FraMat ...

Probierz pracowal za granica ... wiekszosc nazwisk z Twojej listy nie mialy takiej okazji.

Jakie oczekiwania ma Wisla? Kto moglby spelnic te oczekiwania? Probierz wedlug Ciebie oczywiscie nie - moze Pepe Guardiola by sie nadawal? ... hmm - ja mysle ze Pepe byl by super ...

Wiec FraMat ktory trener spelnia dzisiejsze wymagania Wisly Krakow ... a ktorego z tych trenerow mamy szanse zobaczyc za sterami Wisleki?
Odpowiedz cytując