Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adeks9
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Przeworsk
Offline
#
8393
23.04.2012, 19:30
To znak, że kto miał kupić bilet już kupił i do weekendu wiele biletów się nie rozejdzie. Ewentualnie w dniu meczu można się spodziewać wzmożonego ruchu przy kasach.
adeks9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adeks9
Znajdź inne posty napisane przez adeks9