JrQ- napisał(a):

|
Ciekawe kto zagra na środku obrony, ja bym postawił na Jovanovicia i Jaliensa, Czekaj może nie dograć do końca... po bokach Paljic i Jirsak. Ew Jaliens z prawej i Czekaj do środka, eh, trudny wybór...
|
Cud musiałby się zdarzyć, aby Jovanović wystąpił w tym meczu. Otóż jakiś tydzień temu przeszedł operację i jest wyłączony z gry i treningów do końca sezonu.
W sumie obrońców można wybierać z "koszyka":
Jirsak, Jaliens, Czekaj, Uryga, Paljić, Nunez + ew. Sobolewski