Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 23.04.2012, 18:28
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe kto zagra na środku obrony, ja bym postawił na Jovanovicia i Jaliensa, Czekaj może nie dograć do końca... po bokach Paljic i Jirsak. Ew Jaliens z prawej i Czekaj do środka, eh, trudny wybór...
Cud musiałby się zdarzyć, aby Jovanović wystąpił w tym meczu. Otóż jakiś tydzień temu przeszedł operację i jest wyłączony z gry i treningów do końca sezonu.

W sumie obrońców można wybierać z "koszyka":
Jirsak, Jaliens, Czekaj, Uryga, Paljić, Nunez + ew. Sobolewski