Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ruthless06
Junior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: KW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20464
Stary 23.04.2012, 18:26
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
zielony stolik i tak im raczej nie pomoże, w przypadku nieprzyznania licencji dajmy na to Widzewowi, spada miejsce 15 i 16 plus widzew a awansuje 3 zespół pierwszej ligii
Zapodaj przepisem.
Odpowiedz cytując