Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ruthless06
Junior Member
Od: 07.2008
Skąd: KW
Offline
#
20464
23.04.2012, 18:26
Tasio1906
napisał(a):
zielony stolik i tak im raczej nie pomoże, w przypadku nieprzyznania licencji dajmy na to Widzewowi, spada miejsce 15 i 16 plus widzew a awansuje 3 zespół pierwszej ligii
Zapodaj przepisem.
ruthless06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ruthless06
Znajdź inne posty napisane przez ruthless06