Kocur napisał(a):

|
Byłoby lepiej jakby ŁKS jednak było przedostatnie - wtedy parchom już nawet zielony stolik nie pomoże.
|
zielony stolik i tak im raczej nie pomoże, w przypadku nieprzyznania licencji dajmy na to Widzewowi, spada miejsce 15 i 16 plus widzew a awansuje 3 zespół pierwszej ligii