Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 23.04.2012, 18:20
Mały z Ilievem na bokach, Melikson w środku, Genkow w ataku, Sobol z Wilkiem na środku.
Obrona nie ważna, byle Sergei w bramce...

Mamy atakować, cały czas, zniszczyć dziadostwo. Oni są dramatycznie słabi w obronie, w ataku coś tam potrafią, więc najlepiej nie dać im wyjść z własnej połówki.

Ciekawe kto zagra na środku obrony, ja bym postawił na Jovanovicia i Jaliensa, Czekaj może nie dograć do końca... po bokach Paljic i Jirsak. Ew Jaliens z prawej i Czekaj do środka, eh, trudny wybór...