Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1374
Stary 23.04.2012, 16:11
cfa napisał(a):Wyświetl post
Jezu przypomnę Ci, że Probierz dwa sezony temu miał z Jagą na starcie sezonu 10 pktów na minusie, on z zespołu skazanego na absolutną degradację zrobił zespół który skończył w górze tabeli i wywalczył Puchar Polski.
I co z tego? Jaka to jest rekomendacja i miara trenerskiej wartości, zdobycie krajowego pucharu w Polsce i jednosezonowe uplasowanie się w górnej połówce tabeli? To ma być jakaś gwarancja warsztatu?

Probierz w swojej dotychczasowej karierze nie ma żadnych wartościowych osiągnięć. Nie zrobił nic, co upoważniałoby do traktowania go jako wartościowego trenera. A ostatnie błędy (np: w meczu z ŁKS, które omal nie skończyły się remisem, wcześniej Lechem w lidze, Legią i Ruchem w PP) pokazują, że nie czuje drużyny i podejmuje regularnie złe decyzje. Na razie przegrał, a nie wygrał rundę wiosenną. Nie sprawdził się w roli "strażaka", choć tu akurat bardziej przysłużył się skandalicznie postępujący Bednarz.
Odpowiedz cytując