Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 23.04.2012, 15:35
thechris napisał(a):Wyświetl post

Ależ oczywiście, że można. Od tego jest forum. A od takiej napinki może żyłka pęknąć więc wyluzujmy. W derbach gramy z Cracovią, która jest pośmiewiskiem Ekstraklasy. Więc spokojnie... bez nerwów

Ale tutaj nie chodzi o to czy parchy są ostatnie w Ekstraklasie czy też na pierwszym miejscu. Pośmiewiskiem są i to nie tylko piłkarskim ale to zupełnie inna sprawa.


A najsmutniejsze jest to, że ciągle trzeba wbijać kibicom Wisły do głowy że to oni są naszym najważniejszym rywalem - nie Legia czy Amica.


Mam nadzieję że piłkarze nie będą myśleć o tym meczu w kategorii punktów czy miejsca w tabeli ale właśnie w kategorii tego że to są Derby i mecz ma być wygrany nawet z urwanymi nogami.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE