|
Ofensywnie zagrać strzelić nie 3 gole a więcej, bo mamy okazje, a Cracovia taka słaba to chyba od 10 lat nie była. Jak spadną do 1 Ligi to derbów sto lat nie będzie.
edit by FraMat: szanujmy się. Przekręcanie ich nazwy można odbierać jako leczenie kompleksów, a chyba nie o to chodzi?
Ostatnio edytowane przez FraMat : 23.04.2012 o godz. 16:42.
|