Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 23.04.2012, 13:28
cfa napisał(a):Wyświetl post
Nie nie jest świetny jest wręcz tragiczny, nie nadaje się na trenera Wisły, w ogóle powinien się zając zawodowo tarciem chrzanu!!!
Ale zanim zmieni profesje niech jeszcze z rok potrenuje Białą Gwiazdę, bo jak dzień dzisiejszy wyniki zaczynają go bronic. Tak tak ŁKS i Podbeskidzie ale ... po 3 bramki strzelone, no kurcze no to prawie tyle ile razem w lidze za pięknego Roberta.
Wytłuszczenie moje...
Uważam, że rok pracy (nie trenowania bo Probierz jest dla wuefistą a nie trenerem) Probierza w Wiśle będzie rokiem straconym. Tak samo jak następny rok pracy Maaskanta czy Moskala byłyby latami budowania umiejetności zespołowej gry na poziomie europejskim.
Wyniki go bronią?
Z tego, co wiemy miał za zadanie uratować sezon, a przegrał (sportowo) wszystko, co można było przegrać. Zwycięskie potyczki z tuzami polskiego futbolu (ŁKS czy Podbeskidzie) tego nie zmieniają.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując