thechris napisał(a):

|
Kibicowsko oczywiście ważny mecz. Ale nie mylmy pojęć.
|
MECZ NAJWAŻNIEJSZY KIBICOWSKO I SPORTOWO, bez dwóch zdań. Ta wygrana może dać nam kopa na samą końcówkę, a rywali z za miedzy zniszczyć na jakiś czas - oby na zawsze!
jak można w ogóle dywagować na ten temat. TO JEST MECZ O ŚMIERĆ I ŻYCIE. I tak powinni w nim grac kopacze.