Również nie zgodzę się z postawioną tezą, że to sparing i pejsy, tak czy siak spadną. Niestety. ale forma Lechii również pozostawia wieeele do życzenia i właściwie drużynę tę stać na wszystko (czyt. spadek). Warto również dodać, że pejsy mogą zdobyć komplet punktów z o nic niewalczącym Bełchatowem, a jak uczą ostatnie wyniki pomiędzy tymi zespołami jest to więcej niż tylko prawdopodobne. Spuszczając żydów dajemy także młodemu pokoleniu możliwość zapomnienia o tym śmiesznym klubiku być może na więcej niż jeden sezon, czego Nam życzę.
Sporo pisaliście też o składzie na ten mecz i muszę przyznać, że jeśli Sobolewski i Małecki są zdrowi i bez kartek, to muszą zagrać. Nie wyobrażam sobie innej opcji, nikt nie rozumie klimatu meczu derbowego w Krakowie tak, jak oni. Od Sobola i Małego należy rozpocząć ustalanie składu - koniec, kropka! Mam nadzieję, że i obcokrajowcy zrozumieli o co tu chodzi i że w przypadku porażki w takim meczu można nawet zwolnić trenera, który zdobył Mistrzostwo. Zatem ja skład widziałbym następująco:
Pozostaję życzyć Nam zwycięstwa i długiego panowania w Krakowie.