Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 23.04.2012, 12:04
Pablo84... za dużo tutaj musielibyśmy mieć szczescia (ktorego w tym sezonie i tak mielismy juz mnostwo). to sie nie uda. nie bedzie pucharów.


tracimy 5 punktow ale do konca sezonu 3 kolejki...


ciezko mi wierzyc ze Amica raz zremisuje (i to akurat z poloinia) a raz przegra.