|
Pablo84... za dużo tutaj musielibyśmy mieć szczescia (ktorego w tym sezonie i tak mielismy juz mnostwo). to sie nie uda. nie bedzie pucharów.
tracimy 5 punktow ale do konca sezonu 3 kolejki...
ciezko mi wierzyc ze Amica raz zremisuje (i to akurat z poloinia) a raz przegra.
|