|
Tak patrzę na skrót MESA. To co rzuciło się w oczy to oczywiście skuteczność Szewczyka, któremu warto dać szansę w kilku meczach pierwszego sezonu, poza tym kilka ciekawych zagrań Stanka, jednak bez rewelacji. Jest jednak jeden piłkarz, który coś moim zdaniem ma takiego, aby dostać szansę na pokazanie się w pierwszym zespole. Chodzi mi o Pułkę. Na tym skrócie naprawdę nieźle się prezentował. Czy ktoś kto oglądał mecz mógłby powiedzieć, czy tak było przez przekrój całego meczu?
|