..DRAGON.. napisał(a):

thechris Jeśli dla Ciebie mecz z parchami to sparing to gratuluje!Jeśli martwi Cię ich forma piłkarska to też Ci gratuluje.Dla mnie to najważniejszy mecz tej rundy.Jeśli są słabi to trzeba to wykorzystać. Zdeptać, zniszczyć i na koniec dołożyć ,,cegiełkę'' do ich spadku a w dalszej przyszłości do całkowitego upadku ))!!!
|
Pod względem sportowym mecz praktycznie bez znaczenia. Kibicowsko oczywiście ważny mecz. Ale nie mylmy pojęć.
Póki co, w tym sezonie, Wisła dołożyła cegiełkę w postaci pozostawienia 3 pkt na Kałuży, dzięki którym Cracovia ma jeszcze jakieś szanse na pozostanie w lidze.
Co do całkowitego upadku to oczywiście degradacja ma wymiar symboliczny. Natomiast biorąc pod uwagę nakłady finansowe i cele, to Wisła w tym sezonie jest co najmniej tak samo przegranym zespołem jak Cracovia. I wynik derbów może poprawić nastrój tylko kibicom... Bo sportowo żaden klub już sezonu nie uratuje. Cracovia nawet jak wygra to i tak raczej spadnie a Wisła nawet jak wygra wszystko do końca to i tak się pewnie do pucharów nie załapie.
Rewanż za jesienną klęskę to sprawa honoru. Nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia jak tylko zwycięstwo.