Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18826
Stary 23.04.2012, 11:18
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Skoro tyle razy Wisłę karcili Jej zawodnicy na wypożyczeniach to najwyraźniej w klubie z Reymonta nie poznano się do końca na ich umiejętnościach.
Byli za słabi na naszą drużynę, a wyróżniali się w słabszych ekipach. Przykładowo taki Tomek Jirsak z powodzeniem mógłby grać w takim GKS Bełchatów i być tam czołowym graczem. U nas nie odpalił tak jak trzeba i nie powinniśmy go trzymać ze wzgląd na potencjał czy na to, że w innej drużynie sobie poradzi i będziemy mieli problem albo będą mówić o nas per frajerzy. Mamy taką pozycję i renomę, że musimy patrzyć na NASZ klub, NASZĄ sytuację, a nie czy przykładowy Jirsak będzie gwiazdą w słabszym zespole i będziemy go ewentualnie żałowali, przytaczając choćby przypadek Niedzielana.
Odpowiedz cytując