Temat
:
[28 kolejka] DERBY KRAKOWA, Poniedziałek 30 kwietnia 2012, 18:30
Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
31
23.04.2012, 11:16
Nic w przyrodzie nie ginie.Oni odebrali nam kiedys mistrza remisem 1-1,to my ich teraz spuscimy d 1 ligi.Tak na marginesie chcialbym polecic wczorajsza akcje kibicow genui jakby cos nie wypalilo
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...95/story.shtml
archi33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do archi33
Znajdź inne posty napisane przez archi33