Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 23.04.2012, 10:25
Ja bym chciał żeby na derby wyszło jak najwięcej Polaków na boisko, bo oni wiedzą czym są dla nas i dla całej społeczności Wiślackiej DERBY.
Tak więc widzę Czekaja na stoperze ( może z Urygą? Jaliens nie wiem czym są derby), Radka Sobolewskiego - skoro trenuje na pełnych obrotach, grał w MESIE to dlaczego nie miałbym zagrać z Wilkiem na defensywnym pomocniku w derbach? A Radek daje takiego "kopa" Wiśle jak mało który zawodnik.
No i oczywiście Patryka w pomocy, Kirm jest tak słaby że już nie mogę na niego patrzeć a Mały jest na tyle wszechstronny, że poradzi sobie na prawej pomocy.
Może optymistycznie podchodzę do sprawy patrząc na formę rodaków, ale wolę Małego w słabszej formie i Sobola po kontuzji, którzy będą zapierd**** po boisku przez 90 minut, niż Kirma albo Nuneza którzy będą zadowoleni bo kasa za wyjściówkę wpłynie i pochodzą po boisku.