thechris napisał(a):

|
Piłkarze mają na ten temat trochę inne zdanie. A przynajmniej mieli inne zdanie na jesieni.
|
ale kogo obchodzą zdania piłkarzy... kopaczy czy zwykłych najemników. Wisła to My, a nie Oni.
Względy sportowe nie mają tutaj nic do gadania! Tutaj chodzi o aspekt kibicowski. a nie jak to nazwałeś emocjonalny - jest to realna rywalizacja o więcej niż 3 punkty, MP czy nawet LM.
I nic nigdy nie będzie ważniejsze od rywalizacji w swoim mieście. Co nam da LM i uznanie w pipidówie pod Suwałkami/Nowym Tomyślem, uznanie komentatorów sportowych czy splendor wśród kibiców w Burkina Faso, którzy oglądają mecze LM na TV
JEŚLI NIE BĘDZIEMY PANOWAĆ W KRAKOWIE!