Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.04.2012, 08:16
haha dobre to ich forum, niech zostanie, było się z czego pośmiać do śniadania. Trzeba przyznać, że z tych "pokaranych przez los" niezłe impotenty intelektualne są;-)