Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20455
Stary 23.04.2012, 06:14
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Ruch mistrzem ? ale na puchary to Niebiescy za słabi moim zdaniem,pewnie mieli by problemy z przejściem pierwszej rundy.
Legia ? tylko że jakby awansowali do LM( a myśle że maja spore szanse jak nie sprzedadzą Wolskiego i Żyra) to by nam finansowo uciekli na lata.Wierze że jednak Śląsk sie obudzi na ostatnie 3 kolejki i zdobędzie tytuł.Lech chyba już ma za dużo strat do Legii ale uważam że teraz prezentuje sie najlepiej z czołówki
Uciekliby jakby nie musieli wszystkich pieniedzy oddawac ITI - w Legii tez nie jest kolorowo przeciez, kazdy polski klub ma jakies problemy wewnetrzne. Tak sie tylko mowi a w rzeczywistosci jest inaczej - wiele takich przypadkow mamy. Viktoria Plzen na ten przykład awansowała do LM a teraz moze nie obronic Mistrzostwa. Zreszta ja nie wierze nawet w awans Legii
Odpowiedz cytując