Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20454
Stary 23.04.2012, 05:28
Ruch mistrzem ? ale na puchary to Niebiescy za słabi moim zdaniem,pewnie mieli by problemy z przejściem pierwszej rundy.
Legia ? tylko że jakby awansowali do LM( a myśle że maja spore szanse jak nie sprzedadzą Wolskiego i Żyra) to by nam finansowo uciekli na lata.Wierze że jednak Śląsk sie obudzi na ostatnie 3 kolejki i zdobędzie tytuł.Lech chyba już ma za dużo strat do Legii ale uważam że teraz prezentuje sie najlepiej z czołówki
Odpowiedz cytując