AS82 napisał(a):

|
z tego co pamietam to chyba Jop wypozyczony do Widzewa nam strzelil gola . Mario Jop conajmniej 3 razy w karierze pograzał Wisłe (gol dla Widzewa, Lazio i derby)
|
I zobacz, beznadziejny obrońca, a kiedys będziemy o nim wnukom opowiadać

Było nie było "legenda" klubu z tego Jopa.