Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18822
Stary 22.04.2012, 22:10
AS82 napisał(a):Wyświetl post
z tego co pamietam to chyba Jop wypozyczony do Widzewa nam strzelil gola . Mario Jop conajmniej 3 razy w karierze pograzał Wisłe (gol dla Widzewa, Lazio i derby)
I zobacz, beznadziejny obrońca, a kiedys będziemy o nim wnukom opowiadać
Było nie było "legenda" klubu z tego Jopa.
Odpowiedz cytując