JEDREK76 napisał(a):

|
Powtarzałem ci to już raz powtórzę po raz ostatni masz do mnie jakiś problem, przejdźmy na priv chłopcze.
|
Nie czuję w ogóle takiej potrzeby. Wystarczy mi gdy "publicznie" wytknę twoją słowność i honor, reszta niech oceni to co widzi.
Edycja:
Jędrek, od dorosłego faceta wymagać trzeba więcej, nawet na forum. Ja to tak odbieram przynajmniej, że na swoją "wartość" pracujemy na każdym polu, ale może jestem z takim poglądem niedzisiejszy. A ty tymczasem swoim brakiem słowności i rzucaniem "idiotami" czy "ciećwierzami" do każdego, kto nie przyklasnął twojej osobie dajesz mocne argumenty by nie traktować cię poważnie. Szkoda, bo merytorycznie piszesz niekeidy dość sensownie moim zdaniem, "pod prąd" w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ale merytoryka to jedno.
Koniec z mojej strony.