Elefant napisał(a):

Fajnie, że wygraliśmy. W końcu pierwsze zwycięstwo z PBB.
No i w zasadzie tyle o tym meczu można by napisać.
|
Nie no, chyba po raz pierwszy tak zdominowaliśmy przeciwnika, do tego na wyjeździe. PBB odkąd ma utrzymanie nie gra już z takim zębem, ale z drugiej strony - u nas tez nic godnego uwagi nie pokazało.